Stavební pozemky v oblasti Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov

Terranova development > Profil firmy

profil firmy


Společnost Terranova Development byla založena v roce 2007 a je vedena u rejstříkového soudu v Ostravě. Od počátku se zabýváme přípravou kompletně zasíťovaných stavebních pozemků v Moravskoslezském kraji.

 Prvotním impulsem a stálou motivací je uvědomění, že na stávajícím realitním trhu chybí kvalitní, 100% zasíťované pozemky, které jsou ihned po koupi připravené k výstavbě. Trh je neustále zásobován nabídkami pozemků, které mají "inženýrské sítě v dosahu" či které jsou v lokalitě, která bude "v blízké budoucnosti" zahrnuta do oblasti pro výstavbu rodinných domů. Velmi častým a smutným výsledkem je rozčarování kupujícího, který nečekaně čelí nemalým výdajům za přivedení inženýrských sítí, neznalostí příslušných zákonů, jakožto i četným byrokratickým překážkám. Takovýto pozemek v konečném důsledku přijde mnohem nákladněji a často s několikaletým zpožděním samotné stavby vysněného rodinného domu. V neposlední řadě nelze pominout nervové a stresové zatížení způsobené nečekanou funkcí projektového manažera v oblasti developmentu pozemku.

 V silném kontrastu s výše popsanou praxi společnost Terranova Development produkuje pouze stavební pozemky, které mají veškeré podstatné inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, případně kanalizace) na hranici každé parcely, a s garantovanou kapacitou. Každý pozemek je přístupný přes zpevněnou komunikaci, která je udržovaná místní obci. Námi nabízené lokality jsou zahrnuty v atraktivních oblastech pro výstavbu rodinných domů a to okamžitě, a ne v nejasně definované budoucnosti. Výstavbu rodinného domu lze začít ihned na základě ohlášení stavby.  

Vaše spokojenost je naším cílem a námi 100% zasíťované pozemky klíčem k Vašemu rychlému bydlení.

 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň

Vedení společnosti

 

Úvod | Profil firmy | Aktuální projekty | Připravované projekty | Kontakt

©2007-2017 | TERRANOVA DEVELOPMENT s.r.o. - Stavební pozemky v oblasti Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov