Stavební pozemky v oblasti Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov

Terranova development > Aktuální projekty a ceny

AKTUÁLNÍ PROJEKTY a ceny


 

HORNÍ TOŠANOVICE I.

HORNÍ TOŠANOVICE II.

VOJKOVICE I

Terranova development - Horni Tosanovice

 

   
     

HORNÍ TOŠANOVICE i. (VYPRODÁNO!)(okr. Frýdek-Místek)

Výběr z rovinatých až mírně svažitých stavebních parcel 948-1390m2. Klidné a slunné místo s celoroční dostupností po obecní komunikaci, pozemek je v ÚP obce zahrnut pro účely výstavby RD s garáží. Obecní voda, plyn, kanalizace a elektrický rozvod na každé z 13 parcel, okamžité připojení již na základě ohlašení stavby (bez nutnosti stavebního povolení). Obecní příjezdová cesta ke každému pozemku. V lokalitě se nacházejí již postavené luxusní RD.
 

lokalita na MAPY.cz     |     aktuální nabídka a ceny

Terranova development - Horni Tosanovice

HORNÍ TOŠANOVICE II. (VYPRODÁNO!) (okr. Frýdek-Místek)

Výběr z 9 rovinatých až mírně svažitých stavebních parcel 1039-1466m2. Klidné a slunné místo s celoroční dostupností po obecní komunikaci, pozemek je v ÚP obce zahrnut pro účely výstavby RD s garáží. Obecní voda, plyn a elektrický rozvod na každé z 9 parcel, okamžité připojení již na základě ohlašení stavby (bez nutnosti stavebního povolení). Obecní příjezdová cesta ke každému pozemku. Výborná dostupnost do Frýdku - Místku cca 10 min. jízdy autem.
 

lokalita na MAPY.cz     |     aktuální nabídka a ceny

Terranova development - Horni Tosanovice

VOJKOVICE i. (okr. Frýdek-Místek)

Výběr z POSLEDNÍCH 4 mírně svažitých stavebních parcel pro příznivce domů atraktivně zasazených do slunného svahu s výhledem. Velikost parcel 1121-1804m2. Parcely situované v horní polovině disponují výhledem na Lysou Horu. Celoroční dostupnost po obecní komunikaci, pozemek je v ÚP obce zahrnut pro účely výstavby RD s garáží. Obecní voda, plyn a elektrický rozvod na každé z 12 parcel, okamžité připojení již na základě ohlašení stavby (bez nutnosti stavebního povolení). V lokalitě se již staví RD. Výborná dostupnost do Frýdku - Místku cca 5 min. jízdy autem.
 

lokalita na MAPY.cz     |     aktuální nabídka a ceny

Úvod | Profil firmy | Aktuální projekty | Připravované projekty | Kontakt

©2010-2017 | TERRANOVA DEVELOPMENT s.r.o. - Stavební pozemky v oblasti Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov